Auto virsbūves detaļas

Priekšējie un aizmugurējie lukturi, miglas lukturi, numuru apgaismojums, pagriezienu rādītāji, spoguļi, priekšējie un aizmugurējie bamperi, motora pārsegi, motora aizsargi, plastmasas detaļas.


AUTO DAĻAS AUTO VIRSBŪVEI UN AUTO OPTIKAI

Atbrauc un nopērc auto daļas, kuras citi auto veikali nepārdod! Pie mums Tu vari iegādāties jebkuras auto virsbūves daļas un auto optiku: Bamperi, Lukturi, Spārni, Restes, Auto spoguļi, Spoguļu stikli, Auto radiatori. Piedāvājam oriģinālas (jaunas) ražotāju “Hella”, “Valeo”, “Magneti Marelli”, “ULO”, “ZKW” detaļas auto virsbūvei un optikai, kā arī kvalitatīvas Taivānas ražotāju “TYC” un “DEPO” auto daļas.

AUTO AKSESUĀRI

Plaša vieglo automašīnu aksesuāru izvēle – motoriņš, stikliņš, spogulītis, cokols – vai pat kāda sīka auto detaļas sastāvdaļa – gumija, vāciņš, lēca u. c.


“RD MAGNAT” PRIEKŠROCĪBAS
PLAŠS SADARBĪBAS PARTNERU TĪKLS

Ja kāda auto detaļa vai aksesuārs tomēr nebūs uzreiz pieejams “RD Magnat” auto veikalā, mūsu sadarbības partneri Lietuvā, Polijā vai Vācijā nodrošinās tā piegādi vienas vai divu darbdienu laikā.


SPECIFISKAS DETAĻAS, KURAS VAIRS NERAŽO

Vai Tavam auto ir nepieciešama kāda detaļa, ko vairs neražo? Brauc uz “RD Magnat”, mēs palīdzēsim Tev rast risinājumu. Ja auto veikalā “RD Magnat” nebūs pieejamas Tavai automašīnai nepieciešamās jaunās auto daļas, palīdzēsim piemeklēt un iegādāties lietotas auto daļas.


DROŠI – MĒS DETAĻAS MAINĀM

Vari būt drošs – ja auto veikalā “RD Magnat” iegādātās jaunās vai lietotās auto daļas kādu iemeslu dēļ Tavai automašīnai nederēs, mēs tās apmainīsim 2 nedēļu laikā no pirkuma brīža ar noteikumu, ka uzrādīsi pirkuma čeku.


PROFESIONĀLI AUTO DETAĻU SPECIĀLISTI

Auto veikalā “RD Magnat” strādā profesionāli pārdevēji ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi auto virsbūves daļu, optikas tirdzniecībā un automašīnu remontā, tāpēc mūsu speciālisti nekļūdīgi ieteiks tieši Tavam auto nepieciešamās auto daļas.


KĀ MĒS STRĀDĀJAM?
Pie mums viss notiek ļoti vienkārši!

Atbrauc un izstāsti vai iedod mūsu speciālistam nepieciešamo detaļu sarakstu, un viņš tās nokomplektēs. Ja Tev ir nepieciešamas auto daļas, taču nav iespēju atbraukt uz auto veikalu “RD Magnat”, zvani pa tālruni 25516939 un izstāsti, kas Tev ir nepieciešams. Mūsu speciālisti nokomplektēs pasūtījumu un nepieciešamības gadījumā arī nodrošinās tā piegādi Tev ar auto kurjerpastu. Auto rezerves daļu veikals “RD Magnat” darbojas jau vairāk nekā septiņus gadus, kuru laikā esam izveidojuši ciešu un uzticamu sadarbību ar individuāliem auto īpašniekiem un autoservisiem. Daudzi mūsu klienti pasūta auto daļas pa tālruni, jo zina, ka tās vienmēr saņems atbilstoši pasūtījumam solītajā laikā.